Dell Latitude E5440

مشخصات کلی دستگاه:

یک همکار تمام عیار. فعال، قابل اعتماد، پر کار، قابلیت باز شدن درب تا سطح زمین. هر کسی از داشتن چنین همکاری خوشحال خواهد شد. بررسی ها نشان می دهد لپ تاپ جدید دل ۱۴ اینچی دارای این ویژگی های متمایز کننده است.

دل لپتاپ های کسب و کار کلاسیک خود را که در رده اولترابوک قرار نمی گیرد را در سری ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ و ۶۰۰۰ قرار داده است. هر یک از این خطوط محصول (با تعداد کمی استثنا) شامل ۱۳، ۱۴ و  ۱۵ اینچی می شوند. Latitude E5440  چه از نظر قیمت چه از نظر تجهیزات در میانه این رده ها قرار دارد.

بدنه:

شاسی این مدل به شدت شبیه E5540 است که مدل ۱۵ اینچی دل لتیتیود است. دل با استفاده از پلاستیکی با کیفیت بالا، سطح براق و  ضد رطوبت به شاسی داده است. درب های تقویت شده با فایبرگلس ممکن است بشکنند و در مرکز جایی که لوگو قرار دارد ممکن است تو رود. لبه و دور صفحه نمایش با لاستیک محافظت می شود.

لولاهای آلومینیومی این مدل خیلی برجسته هستند. ولی در واقعیت خیلی تاثیرگذار نیستند و پوشش لولاها تضعیف شده اند. متاسفانه پایه به اندازه ای که ما امیدوار بودیم در مقابل شکستگی مقاوم نیست.

شاسی وقتی در گوشه ها در دو طرف خم شود صدای غژ غژ می دهد. این موضوع مربوطه به زیر بدنه نیست که یک تکه ساخته شده و می تواند در زمان تعمیر و نگهداری به طور کامل برداشته شود.

اتصالات:

رابط کاربری تقریبا مشابه مدل E5540  است با این تفاوت که یک پورت USB اشافی در عقب تعبیه شده است. تنها ۳ تا از این پورتها در مدل E5440 نصب شده اند. به طور طبیعی، یک پورت docking در قسمت پایین قرار دارد و یک شکاف کارت حافظه (Express Card 54) در سمت چپ مشاهده کرده ایم. پورت صفحه نمایش ندارد.صفحه کلید:

کلیدها با یک فاصله یک میلیمتری از هم قرار دارند. برخلاف سبک معمول جزیره ای، یک ناحیه همگن از کلیدها ایجاد شده (کلیدها در کنار هم و نزدیک به هم قرار دارند که دقت را بالا می برد زیرا هر کلید در پایه قرار گرفته است. سطح کلیدها مقعر است، نقطه فشار مشخص و پایین رفتن متوسط صورت میگیرد.

نوشته Dell Latitude E5440 اولین بار در اراک استوک پدیدار شد.

اراک استوک

دیدگاهی بنویسید